E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wiadomości Nowe czujniki Schneider Electric

Nowe czujniki Schneider Electric

Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

news_basic1_zdjecieFirma Schneider -Electric wprowadziła do sprzedaży nowe czujniki indukcyjne serii BASIC.

Czujniki  znajdują zastosowanie w maszynach pakujących, na liniach produkcyjnych,  samochodowych liniach montażowych i w wielu innych aplikacjach wymagających zastosowania technologii czujnika indukcyjnego.

Oferta obejmuje czujniki w wersji cylindrycznej w obudowie metalowej (niklowany mosiądz) oraz w obudowie z tworzywa  (PPS – polisiarczek fenylenu) w wersjach Ø6,5, Ø8, Ø12, Ø18 i Ø30mm  z czołem wpuszczonym jak i wystającym.
Mamy do wyboru czujnik w polaryzacji PNP i NPN z funkcją wyjścia NO lub NC z przyłączem w postaci kabla (2m i 5m), konektora M8 oraz M12. Gama rozszerzona, to wersje o zwiększonej strefie wykrywania.

Czujniki charakteryzują się wysoką częstotliwością przełączania sięgającą 3000Hz, stopniem ochrony IP67 oraz temperaturą pracy w zakresie -40°C …+ 85°C.                                 
Każdy z czujników posiada wskaźnik LED stanu wyjścia oraz certyfikat UL, CSA i CE.

Katalog czujników do pobrania

 Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Polecamy w Sklepie

757,62 zł
( 931,87 zł z VAT )
Darmowa przesyłka


648,61 zł 551,31 zł
( 678,12 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka