E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wiadomości Oferta specjalna - Media Konwerter EX42011 firmy EtherWAN

Oferta specjalna - Media Konwerter EX42011 firmy EtherWAN

Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

EX42011-1A-1-AEX42011 firmy EtherWAN to seria przemysłowych media konwerterów 10/100Base-TX (skrętka) na 100Base-FX (światłowód).

Konwertery zostały zaprojektowane do pracy w warunkach krytycznych. Przemysłowy charakter cechuje się szerokim zakresem temperaturowym pracy oraz wysoką odpornością na wstrząsy, wibracje i zakłócenia elektromagnetyczne.

EX42011-1A-1-A pozwala na konwersję 10/100Base-TX na 100Base-FX Multimode (złącze SC, 2km, 1310nm)

 

ZOBACZ WIĘCEJ ...

 

 



Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Polecamy w Sklepie

485,17 zł 412,40 zł
( 507,25 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka


649,67 zł 552,22 zł
( 679,23 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka