E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wiadomości SIEMENS - Konkurs na najlepszą pracę dyplomową 2016

SIEMENS - Konkurs na najlepszą pracę dyplomową 2016

Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

SIMATIC jako lider na rynku automatyki przemysłowej już od ponad 50 lat stosowany jest w różnych sektorach światowego przemysłu. Wiedza i znajomość systemów SIMATIC otwiera drzwi do nowych możliwości, innowacyjności, jak również do indywidualnego rozwoju w globalnej gospodarce. 

Na bazie porozumienia podpisanego w 2010 roku z Politechniką Warszawską ogłoszony został konkurs na Najlepszą prace dyplomową w zakresie automatyki przemysłowej. Konkurs jest rozszerzeniem przyznawanej już od 1995 roku prestiżowej Nagrody Siemensa dla polskich naukowców i skierowany jest do studentów oraz absolwentów szkół wyższych. 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe studentów I i II stopnia instytucji akademickich, które swoją tematyką nawiązują do obszarów aktywności firmy Siemens AG i obejmują zastosowanie urządzeń sterujących, sensorycznych, wykonawczych i systemów wizualizacji automatyki. Termin nadsyłania prac upływa dnia 31 marca 2016 roku. 

Prace powinny być zgłaszane zgodnie z procedurą opisaną w regulaminie. Zgłaszanie prac odbywa się poprzez wysłanie wypełnionego i podpisanego Wniosku o Nagrodę, samej pracy oraz ewentualnych dodatkowych materiałów na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub informacji odnośnie zgłaszania prac na Państwa uczelni prosimy o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Głównym kryterium oceny prac będą:

 innowacyjność pomysłu,
 możliwość praktycznego zastosowania,
 poziom naukowy i jakość wykonanej pracy.

Autorom trzech najlepszych prac zostaną przyznane nagrody pieniężne:

 I nagroda – 10 000 zł

 II nagroda – 5 000 zł

 III nagroda – 3 000 zł

oraz dodatkowe wyróżnienie Siemensa dla prac, które w ciekawy sposób nawiązują do zastosowania systemów automatyki SIMATIC.

Natomiast, wydział z którego wywodzi się laureat, otrzyma wyposażenie do laboratorium w postaci zestawu zawierającego sterownik PLC - SIMATIC S7-1500 (CPU 1516) wraz z modułami rozszerzeń oraz oprogramowaniem Step 7 Professional z oferty dla dydaktyki. Szczegółowy opis oferowanego zestawu zawiera broszura "SIMATIC - oferta dla szkół i uczelni".

Dokumenty do pobrania

 Regulamin Nagroda Siemensa dla Absolwentów

Wniosek o Nagrodę

Broszura SIMATIC - oferta dla szkół i uczelni (ENG)

Plakat: Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

 Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Polecamy w Sklepie

1 406,00 zł 1 195,10 zł
( 1 469,97 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka


1 905,30 zł 1 619,51 zł
( 1 991,99 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka