E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
E-AUTOMATYKA  kontakt - tel / fax :  94 3427770,  94 3426056,   e-mail : biuro@plcs.net.pl

Mediakonwertery

Media konwertery dokonują konwersji ze standardowej skrętki na linię światłowodową



Porównaj do 4 produktów   Porównaj  
Sortuj wedlug:     Wyświetl #  

Wyniki 1 - 25 z 58
Media  konwerter M-023G ( 10/100/1000 Mb/s, MM, SC )
Media konwerter M-023G ( 10/100/1000 Mb/s, MM, SC )
Do porównania

Media konwerter ULTIMODE M-023G , 10Base-TX, 100Base-TX, 1000Base-TX na światłowód wielomodowy (50/125μm, 62.5/125μm), złącza SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 187,00 zł
( 230,01 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media  konwerter M-023M ( 10/100/ Mb/s, MM, SC )
Media konwerter M-023M ( 10/100/ Mb/s, MM, SC )
Do porównania

Media konwerter ULTIMODE M-023G , 10Base-TX, 100Base-TX, na światłowód wielomodowy (50/125μm, 62.5/125μm), złącza SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 98,00 zł
( 120,54 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media  konwerter M-203G ( 10/100/1000 Mb/s, SM, SC )
Media konwerter M-203G ( 10/100/1000 Mb/s, SM, SC )
Do porównania

Media konwerter ULTIMODE M-023G , 10Base-TX, 100Base-TX, 1000Base-TX, na światłowód jednomodowy ( 8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm), złącza SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 200,00 zł
( 246,00 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC ( skrętka - światłowód, MM, SC )
Media konwerter FCU-100SC ( skrętka - światłowód, MM, SC )
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2 km, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 366,00 zł 311,10 zł
( 382,65 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00% 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC-S 3 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Media konwerter FCU-100SC-S 3 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 460,00 zł 391,00 zł
( 480,93 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00% 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC-S 5 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Media konwerter FCU-100SC-S 5 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 50KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 726,00 zł 617,10 zł
( 759,03 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC-S 8 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Media konwerter FCU-100SC-S 8 ( skrętka - światłowód, SM, SC )
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 80KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 433,00 zł 1 218,05 zł
( 1 498,20 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC-S100 ( skrętka - światłowód , SM, SC)
Media konwerter FCU-100SC-S100 ( skrętka - światłowód , SM, SC)
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 100KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 259,50 zł
( 1 549,19 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100SC-S120 ( skrętka - światłowód , SM, SC)
Media konwerter FCU-100SC-S120 ( skrętka - światłowód , SM, SC)
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 120KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 369,50 zł
( 1 684,49 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100ST ( skrętka - światłowód , MM, ST)
Media konwerter FCU-100ST ( skrętka - światłowód , MM, ST)
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze ST
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 302,50 zł
( 372,08 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-100ST-S3 ( skrętka - światłowód , SM, ST)
Media konwerter FCU-100ST-S3 ( skrętka - światłowód , SM, ST)
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Single-Mode 30KM, złącze ST
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 379,50 zł
( 466,79 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-1802SC ( skrętka - światłowód , MM, SC)
Media konwerter FCU-1802SC ( skrętka - światłowód , MM, SC)
Do porównania

Media konwerter 10/100TX na 100FX, Multi-Mode 2KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 522,50 zł
( 642,68 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-2802SC ( skrętka - światłowód , MM, SC)
Media konwerter FCU-2802SC ( skrętka - światłowód , MM, SC)
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 489,50 zł
( 602,09 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-2802SC-S10 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Media konwerter FCU-2802SC-S10 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single Mode 10KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 544,50 zł
( 669,74 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-2802WA-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Media konwerter FCU-2802WA-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-A
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 742,50 zł
( 913,28 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-2802WB-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Media konwerter FCU-2802WB-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, WDM-B
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 067,00 zł
( 1 312,41 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-2805SFP ( 10/100/1000TX na 1000SX/LX )
Media konwerter FCU-2805SFP ( 10/100/1000TX na 1000SX/LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX/LX, slot SFP
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 302,50 zł
( 372,08 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-3002A-SC (  10/100/1000TX na 1000SX )
Media konwerter FCU-3002A-SC ( 10/100/1000TX na 1000SX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000SX, Multi-Mode 550M, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 528,00 zł
( 649,44 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-3002A-SC-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Media konwerter FCU-3002A-SC-S1 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 10KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 599,50 zł
( 737,39 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-3002A-SC-S2 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Media konwerter FCU-3002A-SC-S2 ( 10/100/1000TX na 1000LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000TX na 1000LX, Single-Mode 20KM, złącze SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 819,50 zł
( 1 007,99 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter  FCU-3002A-SFP ( 10/100/1000T na 1000SX/LX )
Media konwerter FCU-3002A-SFP ( 10/100/1000T na 1000SX/LX )
Do porównania

Media konwerter 10/100/1000T na 1000SX/LX, slot SFP
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 495,00 zł
( 608,85 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter EKI-2541M ( skrętka - światłowód , MM )
Media konwerter EKI-2541M ( skrętka - światłowód , MM )
Do porównania

Media konwerter Ethernet-światłowód wielomodowy 100Base-FX SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 610,00 zł
( 750,30 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter EKI-2541MI ( skrętka - światłowód , MM , rozsze
Media konwerter EKI-2541MI ( skrętka - światłowód , MM , rozsze
Do porównania

Media konwerter Ethernet-światłowód wielomodowy 100Base-FX SC , rozszerzony zakres temperatur
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 068,00 zł
( 1 313,64 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter EKI-2541S ( skrętka - światłowód , SM )
Media konwerter EKI-2541S ( skrętka - światłowód , SM )
Do porównania

Media konwerter Ethernet-światłowód jednomodowy 100Base-FX SC
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 867,00 zł
( 1 066,41 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Media konwerter EKI-2541SI (skrętka - światłowód , SM , rozsze
Media konwerter EKI-2541SI (skrętka - światłowód , SM , rozsze
Do porównania

Media konwerter Ethernet-światłowód jednomodowy 100Base-FX SC ,temperatura pracy od -40 do 75°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 471,00 zł
( 1 809,33 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!



Wyświetl #  
Wyniki 1 - 25 z 58
Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 11:30

KONTAKT
Telefony : 94 342 60 56 , 94 342 77 70
Dział handlowy : wewnętrzne 12 , 10
Księgowość : 11
Fax : 13
E-mail :
Dział handlowy : biuro@plcs.net.pl
Dział techniczny : techniczny@plcs.net.pl
E-AUTOMATYKA 75-135 Koszalin, ul. Szczecińska 8-10 lokal 28
Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl
Paczkomaty InPost
UWAGA - ZMIANA Adresu siedziby firmy od 27-02-2017 na 75-121 Koszalin ul. Jasna 4, telefony i inne dane bez zmian w sprawach pilnych tel. 798 071 099 lub 519 170 682

Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Logowanie



Zarejestruj się aby korzystać ze wszystkich funkcji serwisu (nie jest konieczne do złożenia zamówienia)

Twoje Zamówienie

Twój koszyk jest pusty.

Zestawienia

Musisz być zalogowany aby oglądąć lub tworzyć zestawienia

W PROMOCJI

283,00 zł 254,70 zł
( 313,28 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 10.00%


1 234,74 zł 987,79 zł
( 1 214,98 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 20.00%
Darmowa przesyłka


781,22 zł 429,67 zł
( 528,50 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 45.00%
Darmowa przesyłka