E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
E-AUTOMATYKA  kontakt - tel / fax :  94 3427770,  94 3426056,   e-mail : biuro@plcs.net.pl

Switche niezarządzalne

Switche niezarządzalne z portami fast Ethernet oraz portami światłowodowymi w różnych kombinacjach.



Porównaj do 4 produktów   Porównaj  
Sortuj wedlug:
Switch LNX- 500A ( 5 x 10/100TX )
Switch LNX- 500A ( 5 x 10/100TX )
Do porównania

5 portowy niezarządzalny switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 262,06 zł
( 322,33 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Switch LNX- 500A-T ( 5 x 10/100TX,  -40 do 80C )
Switch LNX- 500A-T ( 5 x 10/100TX, -40 do 80C )
Do porównania

5-portowy niezarządzalny switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych, temperatura pracy od -40 do 80°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 322,10 zł
( 396,18 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Switch LNX- 500AG ( 5 x 10/100/1000TX )
Switch LNX- 500AG ( 5 x 10/100/1000TX )
Do porównania

5 portowy gigabitowy niezarządzalny switch 10/100/1000TX do zastosowań przemysłowych
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 464,05 zł
( 570,78 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX- 500AG-T ( 5 x 10/100/1000TX )
Switch LNX- 500AG-T ( 5 x 10/100/1000TX )
Do porównania

5 portowy niezarządzalny switch 10/100/1000TX do zastosowań przemysłowych, Temperatura pracy od -40 do 780°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 535,04 zł
( 658,10 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX- 501A-M ( 4 x 10/100TX, 1x MM SC  )
Switch LNX- 501A-M ( 4 x 10/100TX, 1x MM SC )
Do porównania

5 portowy niezarządzalny switch do zastosowań przemysłowych, 4x 10/100TX + 1 port światłowodowy MM SC 2kmch
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : Zapytanie  
Zapytanie"/>
Switch LNX- 501A-M-T ( 4 x 10/100TX, 1x MM SC  )
Switch LNX- 501A-M-T ( 4 x 10/100TX, 1x MM SC )
Do porównania

5 portowy niezarządzalny switch do zastosowań przemysłowych, 4x 10/100TX + 1 port światłowodowy MM SC 2km, temp. pracy od -40 do 80°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : Zapytanie  
Zapytanie"/>
Switch LNX- 800A ( 8 x 10/100TX )
Switch LNX- 800A ( 8 x 10/100TX )
Do porównania

8 portowy niezarządzalny przemysłowy switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 349,41 zł
( 429,78 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Switch LNX- 800A-T ( 8 x 10/100TX )
Switch LNX- 800A-T ( 8 x 10/100TX )
Do porównania

8-portowy switch 10/100TX do zastosowań przemysłowych, temperatura pracy od -40 do 80°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 404,01 zł
( 496,93 zł z VAT )  


Do zestawienia!
Switch LNX- 800AG ( 8 x 10/100/1000TX )
Switch LNX- 800AG ( 8 x 10/100/1000TX )
Do porównania

8 portowy niezarządzalny gigabitowy switch 10/100/1000TX do zastosowań przemysłowych
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 693,35 zł
( 852,82 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX- 800AG-T ( 8 x 10/100/1000TX )
Switch LNX- 800AG-T ( 8 x 10/100/1000TX )
Do porównania

8 portowy niezarządzalny gigabitowy switch 10/100/1000TX do zastosowań przemysłowych. (-40°C ~ 80°C)
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 747,95 zł
( 919,97 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-M ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-M ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 611,47 zł
( 752,11 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-M-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-M-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -40°C do 75°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 676,99 zł
( 832,70 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-S3 ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-S3 ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Single Mode do 30km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 758,86 zł
( 933,40 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-S3-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-S3-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Single Mode do 30km, temperatura pracy od -40°C do 75°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 884,45 zł
( 1 087,88 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-ST-M ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-ST-M ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 611,47 zł
( 752,11 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0501-ST-M-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Switch LNX-0501-ST-M-T ( 4x100TX + 1x100FX )
Do porównania

5 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 1x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -40°C do 75°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 682,43 zł
( 839,39 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0602-M ( 4x100TX + 2x100FX )
Switch LNX-0602-M ( 4x100TX + 2x100FX )
Do porównania

6 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 2x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 758,86 zł
( 933,40 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0602-M-T ( 4x100TX + 2x100FX )
Switch LNX-0602-M-T ( 4x100TX + 2x100FX )
Do porównania

6 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 2x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -40°C do 75°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 868,06 zł
( 1 067,71 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0602-S3 ( 4x100TX + 2x100FX )
Switch LNX-0602-S3 ( 4x100TX + 2x100FX )
Do porównania

6 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 2x100FX, single Mode 30km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 922,65 zł
( 1 134,86 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0602-S3-T ( 4x100TX + 2x100FX )
Switch LNX-0602-S3-T ( 4x100TX + 2x100FX )
Do porównania

6 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 2x100FX, single Mode 30km, temperatura pracy od -40°C do 80°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 064,60 zł
( 1 309,46 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-0602-ST-M ( 4x100TX + 2x100FX )
Switch LNX-0602-ST-M ( 4x100TX + 2x100FX )
Do porównania

6 portowy przemysłowy switch 4 x 10/100TX + 2x100FX, Multi Mode 2km, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 758,86 zł
( 933,40 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-1802G ( 16x100TX + 2x mini-GBIC Combo)
Switch LNX-1802G ( 16x100TX + 2x mini-GBIC Combo)
Do porównania

18 portowy przemysłowy switch, 16x 10/100TX + 10/100/1000T/SFP Combo, temperatura pracy od -10°C do 70°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 419,49 zł
( 1 745,98 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!
Switch LNX-1802G-T (16x 100TX + 2x mini-GBIC Combo)
Switch LNX-1802G-T (16x 100TX + 2x mini-GBIC Combo)
Do porównania

18 portowy przemysłowy switch, 16x 10/100TX + 2x 10/100/1000T/mini-GBIC Combo, temperatura pracy od -40°C do 80°C
[Szczegóły produktu...]
 Cena  : 1 528,69 zł
( 1 880,28 zł z VAT )
Darmowa przesyłka
 


Do zestawienia!

  • «« Start
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »
  • Koniec »»


Wyświetl #  
Wyniki 1 - 23 z 23
Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 02:49

KONTAKT
Telefony : 94 342 60 56 , 94 342 77 70
Dział handlowy : wewnętrzne 12 , 10
Księgowość : 11
Fax : 13
E-mail :
Dział handlowy : biuro@plcs.net.pl
Dział techniczny : techniczny@plcs.net.pl
E-AUTOMATYKA 75-135 Koszalin, ul. Jasna 4
Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl
Paczkomaty InPost

Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Logowanie



Zarejestruj się aby korzystać ze wszystkich funkcji serwisu (nie jest konieczne do złożenia zamówienia)

Twoje Zamówienie

Twój koszyk jest pusty.

Zestawienia

Musisz być zalogowany aby oglądąć lub tworzyć zestawienia

W PROMOCJI

1 419,49 zł
( 1 745,98 zł z VAT )
Darmowa przesyłka


485,17 zł 412,40 zł
( 507,25 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka


1 905,30 zł 1 619,51 zł
( 1 991,99 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 15.00%
Darmowa przesyłka