E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Książki i Opracowania Mikrokontrolery
Wydawnictwa dotyczące mikrokontrolerów

AVR i ARM7. Programowanie mikrokontrolerów dla każdego + CD

Email

avraarmAVR i ARM7. Programowanie mikrokontrolerów dla każdego + CD

Poznaj sposoby programowania mikrokontrolerów - nigdy nie wiadomo, kiedy życie zmusi Cię do skonstruowania robota

Jak efektywnie nauczyą się programowania mikrokontrolerów?
Jak skonstruowaą programator lub zdobyą go w inny sposób?
Jak obsługiwaą wyświetlacz LED w czterech językach?

Książka dostępna w księgarni Lideria

Jeżli nie masz pojęcia o programowaniu mikrokontrolerów, a chcesz się tego nauczyą, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz wcześniej mieą wiedzy z zakresu elektroniki, ponieważ wszystkie potrzebne pojęcia zostały tu wyjaśnione od podstaw. Niepotrzebna Ci także znajomośą programowania w jakimkolwiek języku - te informacje, podane w możliwie najbardziej przystępny sposób, też znajdziesz w podręczniku. Wobec tego wszystko, czego potrzebujesz, to chęą nauki. I jeszcze jedno: może zastanawiasz się, co począą z takim mikrokontrolerem? Otóż możesz zastosowaą go do konstruowania efektów świetlnych z diod, sterowania modelami samolotów, a nawet sterowania robotami.

Więcej…
 

Bascom AVR w przykładach

Email

bascom-avr-w-przykladachKsiążka jest przeznaczona dla elektroników zajmujących się elektroniką zawodowo lub amatorsko, interesujących się praktycznymi zastosowaniami mikrokontrolerów z rodziny AVR. Będzie ona szczególnie pomocna tym Czytelnikom, którzy zamierzają pisać programy dla mikrokontrolerów AVR w jednym z najwygodniejszych dla początkujących programistów języku - Bascom.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Mikrokontrolery ST7LITE w przykładach

Email

mikrokontrolery-st7lite-w-przykladachMikrokontrolery z rodziny ST7LITE szybko zdobywają popularność w aplikacjach przemysłowych i amatorskich. Mają wiele cennych atrybutów, m.in.: bogate wyposażenie w peryferia, wbudowaną pamięć Flash z możliwością programowania w systemie oraz atrakcyjne ceny. Projektanci mogą też korzystać z wielu bezpłatnych narzędzi (w tym kompilatorów języka C i interfejsu spełniającego rolę programatora).

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Mikrokontrolery ST7LITE w praktyce

Email

mikrokontrolery-st7lite-w-praktyceW książce zawarto informacje o budowie, architekturze CPU, języku asembler, narzędziach programowych i sprzętowych oraz technikach programowania mikrokontrolerów z rodziny ST7LITE. Są to mikrokontrolery charakteryzujące się legendarną odpornością na zakłócenia EMC, co powoduje, że w wielu aplikacjach są trudne do zastąpienia.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR. Przykłady

Email

sztuka-programowania-mikrokontrolerow-avr-przykladyKontynuacja rozważań rozpoczętych w książce "Sztuka programowania mikrokontrolerów AVR - podstawy". W książce opisano praktyczne sposoby obsługi najpopularniejszych układów peryferyjnych dołączanych do mikrokontrolerów AVR, w tym alfanumerycznych wyświetlaczy LCD, 7-segmentowych wyświetlaczy LED, układów transmisji szeregowej (RS232, I2C), zewnętrznej pamięci RAM.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Bascom 51 w przykładach

Email

bascom-51-w-przykladachKsiążka jest przeznaczona dla elektroników zajmujących się elektroniką zawodowo lub amatorsko, interesujących się praktycznymi zastosowaniami mikrokontrolerów z rodziny 8051. Będzie ona szczególnie pomocna tym Czytelnikom, którzy zamierzają pisać programy dla mikrokontrolerów 8051 w jednym z najwygodniejszych dla początkujących programistów języku - Bascom.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Mikroklocki. Mikroprocesory dla początkujących

Email

mikroklocki-mikroprocesory-dla-poczatkujacychŻaden elektronik nie ma wątpliwości co do tego, że współczesna cywilizacja bez mikrokontrolerów istnieć nie może. Pomimo swojej powszechności, mikrokontrolery są nadal dla wielu - i to nie tylko początkujących - elektroników podzespołami tajemniczymi i trudnymi w stosowaniu. Autor książki pokazuje na prostych przykładach, że w rzeczywistości jest inaczej: proponuje

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

LPC2000. Mikrokontrolery z rdzeniem ARM7

Email

lpc2000-mikrokontrolery-z-rdzeniem-arm7Mikrokontrolery z rdzeniem ARM od wielu lat budzą duże emocje - są one powszechnie spotykane w telefonach komórkowych, grach multimedialnych, nawigacjach samochodowych, routerach czy palmtopach. Są to układy charakteryzujące się wysoką wydajnością (m.in. 32-bitowy rdzeń) z wbudowanymi licznymi układami peryferyjnymi i, co wydaje się najważniejsze, są one oferowane przez wielu producentów (m.in. Atmel, Freescale, NXP, Texas Instruments). Ponieważ układy różnych producentów są zbudowane w oparciu o wspólny rdzeń, wiele narzędzi programowych (np. kompilatory) czy sprzętowych (np. interfejsy JTAG) jest wspólnych dla wielu rodzin mikrokontrolerów.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 

Mikrokontrolery AVR ATtiny w praktyce

Email

mikrokontrolery-avr-attiny-w-praktyceKsiążka zawiera informacje o architekturze, asemblerze, narzędziach programowych i technikach programowania mikrokontrolerów AVR ATtiny. Najlepszą metodą poznania architektury, cech i możliwości funkcjonalnych mikrokontrolerów są praktyczne ćwiczenia z ich zastosowaniem, dlatego w książce zawarto wiele tego typu materiałów z różnorodnymi zastosowaniami mikrokontrolerów. Przedstawiono także budowę zestawu uruchomieniowego, który pozwala na samodzielne wykonanie wszystkich opisanych przykładów.

Książka dostępna w ksiegarni Lideria

Więcej…
 


Strona 1 z 3Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Polecamy w Sklepie

952,00 zł 523,60 zł
( 644,03 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 45.00%
Darmowa przesyłka


270,00 zł
( 332,10 zł z VAT )