E-AUTOMATYKA

www.plcs.net.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Artykuły Informacje techniczne
Informacje techniczne

Najnowsze zaawansowane falowniki VLB3 firmy LOVATO

Email

VLB3 smaal 200Falownik VLB3 jest napędem o kompaktowych wymiarach i trójfazowym zasilaniu. Urządzenia idealnie nadają się do zastosowania ogólnego, a w szczególności,dzięki wykorzystaniu specjalnych funkcji (krzywa S, PID, kontrola stałego momentu obrotowego) do sterowania podnośnikami czy wentylatoramii pompami. Urządzenia nie wymagają dodatkowej przestrzeni wentylacyjnej, dlatego można je montować obok siebie. Interfejs użytkownika opiera się o wbudowany wyświetlacz i klawiaturę, dzięki którym użytkownik ma intuicyjny dostęp do parametrów konfiguracji, opisanych i oznaczonych kodem.

Więcej…
 

Samoczynne załączenie rezerwy - nowy sterownik ATL 900

Email

ATL900Przełącznik ATL900 zaprojektowano, by zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu funkcji wymaganych w ramach zastosowań związanych z nadzorem i przełączaniem automatycznym.
System ten obejmuje także szereg unikalnych właściwości z zakresu sprzętu i oprogramowania, które zapewniają wysoką elastyczność, na przykład możliwość zarządzania trzema źródłami zasilania plus dwa wyłączniki sprzęgła (szyn zbiorczych), wyświetlaczem graficznym, podwójnym zasilaniem, modułami rozszerzeń, programowalnym układem instalacji, zintegrowaną logiką PLC itp.

Więcej…
 

Prezentacja falowników H100 firmy LS IS do systemów HVAC

Email

Prezentacja najnowszych falowników serii H100 firmy LS IS przeznaczonych do układów ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji ( HVAC ) .

Falowniki będą dostepne od 20 Maja 2016. Zapraszamy do zapoznania się parametrami falowników na filmie poniżej.

ZOBACZ FALOWNIKI LSIS W NASZYM SKLEPIE

 

LOGO! 8 firmy SIEMENS - wersje demo, uaktualnienia, instrukcje

Email

logo-artykolDla obecnych i przyszłych użytkowników sterowników serii LOGO firmy SIEMENS, poniżej zestawienie linków do wersji demonstracyjnych , uaktualnień do najnowszych wersji ( w tym LOGO! 8 ). Uaktualnienie oprogramowania do wersji 8 możliwe jest nawet z wersji 1.0

Oprogramowanie LOGO Soft Comfort dostępne jest na systemy operacyjne - Windows, Linux , MAc OS X .

Wersja demonstracyjna pozwala stworzyć program, sprawdzić działanie ( symulacja ) , zapisać i wydrukować . Nie umożliwia jednak transferu programu do sterownika, to możliwe jest tylko z pełną wersją programu.

Więcej…
 

Optidrive ODE-3 - nowe falowniki o bogatej funkcjonalności

Email

E3-artykul-3Optidrive ODE-3 już dostępny w limitowanej wersji wybranych mocy, przewidziany do sprzedażyw pełnym zakresie mocy 0,37...22kW, wszystkich rodzajach obudów i szerokim zakresie napięć zasilających w III kwartale 2015 roku, ODE-3 to falownik o wysokim współczynniku efektywności energetycznej, sprawności powyżej 98%, współpracujący z silnikami IM, PM, BLDC, SynRM, z zaimplementowanym trybem sterowania Vector Control, całkowicie odporny na zwarcia na wyjściu (doziemienie i międzyfazowe), przeznaczony do zastosowań uniwersalnych, wyposażony w ModbusRTU, następca rodziny ODE-2 w jeszcze lepszej funkcjonalności i porównywalnej cenie.


Falowniki ODE-3 w regularnej sprzedaży od września 2015

- Zamawiać już można ( termin realizacji ok 2-3 tygodni ) - Skontaktuj się z nami KONTAKT

aktualizacja z dnia 2015-08-10


Nowe falowniki dostępne będą na moce od 0,37 kW do 22 kW w wersjach IP20 oraz 0,37 kW do 7,5 kW w wersjach  szczelnych IP66 .

Więcej…
 

LOGO! 0BA8 - od września dostępne

Email

LOGO8Firma SIEMENS od września wprowadza na rynek nową wersję 8 sterowników serii LOGO! . Nowa seria ma zastąpić w całości wcześniejsze serie 0BA6 i 0BA7 , które nie wcześniej niż po roku mają zostać wycofane ( przejdą w  "phaseout" ) . Równocześnie zostanie wprowadzony nowy dedykowany do sterowników LOGO! panel operatorski LOGO! TDE

Uaktualnienie : 2014-09-09 : Najnowsze dostępne  :file_icons/executable.gif LOGO!Soft Comfort V8.0 Demo

 Dostępne są już do pobrania podręczniki :

Poniżej zestawienie wszystkich elementów systemu LOGO! 8 z numerami katalogowymi :

Więcej…
 

Moduły wejść / wyjść ADAM-6200

Email

Moduły wejść / wyjść z komunikacją MODBUS TCP/IP , 2 portowym switchem Ethernet oraz logiką GCL

Moduły umozliwiają dzięki posiadaniu dwu portowego switcha połączenie w tzw. Daisy Chain - kablowanie dla uproszczenia odbywa się od modułu do modułu . Funkja automatycznego By Pass zapobiega przerwaniu łańcuch w przypadku braku zasilania na którymś z połączonych urządzeń.

Więcej…
 


Strona 1 z 4Język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Yiddish

Wyszukiwanie Produktów

Polecamy w Sklepie

195,00 zł
( 239,85 zł z VAT )


1 005,00 zł 502,50 zł
( 618,08 zł z VAT )
 Oszczedzasz: 50.00%
Darmowa przesyłka